Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Terminal abonencki FTTH GPON HG8010 Class C+ BULK

Terminal abonencki FTTH GPON HG8010 Class C+ BULK
Terminal abonencki FTTH GPON HG8010 Class C+ BULK
Terminal abonencki do sieci światłowodowych PON, wyposażony w gigabitowy port Ethernet, klasa C+, złącze SC/APC.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,90 zł (netto: 48,70 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco!
Śledź nas na:
Sklep internetowy Shoper.pl