Dark Light
-7%
, ,

kabel optyczny POLYTRON OFI ze złączkami FC/PC 75m

Availability:

Brak w magazynie


Ekranowany kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 75m

269,00  289,00  z VAT

Ekranowany kabel światłowodowy typ OFI ze złączami FC/PC. Złącza FC/PC dzięki gwintowanej nasadce zapewniają stabilne połączenie. Dzięki niej przypadkowe szarpnięcie za światłowód nie powoduje wysunięcia się złącza z gniazda.

Patchord dedykowany jest do systemów dystrybucji telewizji satelitarnej oraz naziemnej DVB-T z wykorzystaniem światłowodów. Stanowić może połączenie między konwerterem optycznym lub nadajnikiem z zestawu, a pierwszym splitterem optycznym wewnątrz budynku.

Dane techniczne:

– przewód G657A-LSZH
– minimalny promień gięcia > 30mm
– odporny na UV

Długość: 75m

Typ

OFI 003

OFI 005

OFI 010

OFI 020

OFI 030

OFI 040

OFI 050

OFI 075

OFI 100

OFI 150

OFI 200

Symbol

9245400

9245402

9245404

9245406

9245408

9245410

9245412

9245414

9245416

9245418

9245420

Długość

3 m

5 m

10 m

20 m

30 m

40 m

50 m

75 m

100 m

150 m

200 m

Złącza

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC

FC/PC



Kabel występuje w następujących długościach: 3, 5, 10, 20, 30, 40, 50, 75, 100, 150, 200 metrów

SKU: IOSATKŚOFI075 Kategorie: , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.