Dark Light
-2%
, ,

kabel optyczny ze złączkami FC/PC 150m

Availability:

Brak w magazynie


Kabel optyczny zakończony złączami FC/PC umożliwia prowadzenie światłowodowej (optycznej) instalacji satelitarnej przy użyciu konwertera i odbiornika optycznego.. Długość przewodu 150m

434,00  445,00  z VAT

Kabel światłowodowy typ OFI ze złączami FC/PC. Złącza FC/PC dzięki gwintowanej nasadce zapewniają stabilne połączenie. Dzięki niej przypadkowe szarpnięcie za światłowód nie powoduje wysunięcia się złącza z gniazda.

Patchord dedykowany jest do systemów dystrybucji telewizji satelitarnej oraz naziemnej DVB-T z wykorzystaniem światłowodów. Stanowić może połączenie między konwerterem optycznym lub nadajnikiem z zestawu, a pierwszym splitterem optycznym wewnątrz budynku.

Dane techniczne:

– przewód G657A-LSZH
– minimalny promień gięcia > 30mm
– odporny na UV

Długość: 150m

SKU: IOSATKŚOFI150 Kategorie: , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.