Dark Light
, ,

Patchcord światłowodowy LWL LC-LC OM2 DUPLEX 5m

Availability:

Pozostało tylko: 1


Patchcord światłowodowy LC-LC o długości 5 metrów.

29,90  z VAT

Kabel sieciowy LC-LC; OM2 (optymalizacja LED)

Cechy produktu:
 
– przeznaczony do stosowania w biurach, przemyśle, centrach komputerowych,
– wyposażony na obu końcach w złącza LC-duplex,
– każdy kabel posiada protokół testowy,
– bezhalogenowy płaszcz kabla zmnieszający palność,
– multimode duplex 50/125μ duplex,
Maksymalny zasięg transmisji:

100 Mbit / s: OM2 / 3/4 = 500 m
1 Gbit / s: OM2 = 500m; OM3 / OM4 = 1100m
10 Gbit / s = 82m: OM2; OM3 = 300m; OM4 = 550m

Dane techniczne:

– długość: 5m,
– średnica zewnętrzna: 2.8mm,
– port 1 typ: złącze LC,
– port 2 typ: złącze LC,
– ochrona kink: tak,
– długość fali: 850 nm,
– średnica włókna: 25 μ-core,
– materiał zewnętrznej powłoki: Poliuteran (LSZH),
– wytrzymałość: 1000 N,
– temperatura pracy: od -20 do +60C,
– klasa jakości: OM2,
– kolor pomarańczowy,
– materiał wtyku: plastik

 

SKU: IOSAT96135 Kategorie: , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.