Dark Light
, ,

Patchcord światłowodowy LWL LC-LC OM3 DUPLEX 20m

Availability:

Pozostało tylko: 1


Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xLC o jakość włókna wielomodowego OM3.

96,90  z VAT

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xLC-2xLC
 
Długość: 20m

Cechy produktu:
– przeznaczony do stosowania w biurach, przemyśle, centrach komputerowych,
– wyposażony na obu końcach w złącza LC-duplex,
– każdy kabel posiada protokół testowy,
– bezhalogenowy płaszcz kabla zmnieszający palność,
– multimode duplex 50/125μ duplex.

Maksymalny zasięg transmisji:
100 Mbit: OM2/3/4 = 500m
1 Gbit: OM2 = 500m; OM3/OM4 = 1100m
10Gbit: OM2 = 82m; OM3 = 300m. OM4 = 550m

Dane techniczne:
– port 1 typ: złącze LC,
– port 2 typ: złącze LC,
– promień gięcia 56 mm
– ochrona kink: tak,
– średnica zewnętrzna włókna pokrywa 125 μ
– ś
rednica włókna 50 μ-core
– jakość włókna wielomodowego OM3
średnica zewnętrzna 2,8 mm
– t
emperatura pracy od / do (° C): -20 | +60
– w
ytrzymałość 1000 N
– długości fali 850 nm
kolor: turkusowy
– m
ateriał płaszcza zewnętrznego: poliuretan







 

 

SKU: IOSAT95757 Kategorie: , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.