Dark Light
, , ,

Szybkozłącze światłowodowe FFC-SC/UPC-S02 10 szt.

Availability:

Na stanie


Szybkozłącze pozwoli Ci na zakończenie jednomodowego kabla światłowodowego o średnicy do 3 mm bez konieczności jego spawania. Szybki i łatwy montaż. Niska tłumienność. Zestaw 10 sztuk.

29,00  z VAT

Nagłówek Spacetronik

Szybkozłącze światłowodowe Spacetronik FFC-SC/UPC-S02, 10 sztuk

Nie chcesz kupować drogiej spawarki światłowodowej, ani wynajmować firmy świadczącej usługi tego typu? Fast Connector FFC-SC/UPC-S02 pozwala na zakończenie jednomodowego kabla światłowodowego o średnicy do 3 mm bez konieczności jego spawania. Znajdujący się wewnątrz złącza żel optyczny, skutecznie niweluje skutki niedokładnego cięcia, bądź niewielkiej przerwy pomiędzy wprowadzonym końcem włókna światłowodowego, a zamontowanym włóknem w środku złącza. Do zarobienia szybkozłączy nie jest wymagane sterylne środowisko, gdyż czoło światłowodu (powierzchnia styku) zostało wypolerowane i precyzyjnie wklejone w warunkach laboratoryjnych. Technologia V-rowków (pozycjonowanie przy montażu) pozwala uzyskać niską tłumienność złącza na poziomie 0,25 dB. Montaż jest szybki i łatwy. Wymagane narzędzia: Stripper, obcinarka do światłowodów oraz środek czyszczący, np. alkohol izopropylowy. 

Kontroluj jakość połączenia

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim jest przezroczysty korpus, możesz kontrolować na bieżąco jakość wykonywanego połączenia. Brak widocznego światła w złączu oznacza doskonałe połączenie. Do wykonania testu będziesz potrzebować wizualny lokalizator uszkodzeń.


Łatwy montaż

Szybkozłączki są łatwe w montażu, a średni czas potrzebny na przygotowanie połączania wynosi około 3 minuty.

Co potrzebujesz?

Wymagane narzędzia: Stripper, obcinarka do włókien światłowodowych oraz środek czyszczący, np. alkohol izopropylowy.

Cechy produktu

– Szybki montaż,
– Możliwość wielorazowego stosowania,
– rodzaj światłowodu: jednomodowy,
– średnica włókna 125 μm (657A & 657B) (dł. 10 mm),
– średnica powłoki 250 μm (dł. 19 mm),
– średnica kabla do 3 mm,
– długość złącza 53 mm,
– temperatura pracy -40~+85℃,
– IL (1310 nm & 1550 nm): ≤0.25 dB (śr.), ≤0.50 dB (maks.),
– RL: ≥50 dB,
– zestaw zawiera 10 szt.

SKU: FFC-SC/UPC-S02 Kategorie: , , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.