Dark Light
-2%
,

Terminal abonencki FTTH GPON HG8010 Class C+ BULK

Availability:

Brak w magazynie


Terminal abonencki do sieci światłowodowych PON, wyposażony w gigabitowy port Ethernet, klasa C+, złącze SC/APC.

47,90  49,00  z VAT



Terminal abonencki do sieci światłowodowych PON: GPON HG8010 ONU Class C+

WERSJA Z DEMONTAŻU, BRAK OSŁON NA GNIAZDO ŚWIATŁOWODOWE, OPAKOWANIE ZASTĘPCZE


HG8010 to terminal ONT GPON przeznaczony do użytku wewnątrz budynków, w sieciach typu FTTH, Posiada gigabitowy port Ethernet pozwalający klientom w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez sieć światłowodową. Umożliwia komfortowe przeglądanie zasobów internetu, dobrej jakości rozmowy VoIP oraz oglądanie filmów w rozdzielczości HD. Urządzenie ma bardzo dobry stosunek ceny do oferowanej jakości, doskonale sprawdzi się w sieciach FTTH jako terminal abonencki.

Terminal jest kompatybilny również z EPONem!

Najważniejsze cechy:
– port GPON class C+;
– gigabitowy port Ethernet;
– plug and play – nie jest wymagana dodatkowa konfiguracja;
– zdalne zarządzanie z poziomu OLT;
– energooszczędność;
– niewielkie rozmiary;
– oferta dotyczy wersji BULK: samo urządzenie, bez opakowania i zasilacza!


Specyfikacja:

SKU: GPONHG8010 Kategorie: ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.